Misyonumuz doğrultusunda profesyonel tutumu yerel bir esnafın sıcaklığıyla buluşturmayı arzu ediyoruz. İnsana, insanla insanca hizmet vermek bizi biz yapan temel değerlerimizdendir. Bu ilkemiz doğrultusunda insana saygıyı ön planda tutan, güler yüzlü ve adil insanları bünyemize katmaya ve ardından da onların mesleki gelişimlerine destek olmaya büyük önem veriyoruz. Bize göre, hizmet işinin zorluklarını kolaylaştıran şeylerin başında insana saygı geliyor, üstün hizmet anlayışımızın sırrı burada gizli… Çünkü insanı seven, insana hizmet etmeye adanıyor. Geriye kalan, bu bakış açısının ışığında bilinçli çalışma. GD Şahane olarak, merkez kadrolarımızdaki çalışma arkdaşlarımızı adaylar arasından büyük bir titizlikle seçiyor sonra onları teknik ve mesleki eğitimlerden geçiriyor, kişisel gelişimleri yolunda her birini desteklemeye özen gösteriyoruz.

Markamıza yapılan tüm başvurular gizlilik prensibi çerçevesinde büyük bir titizlikle değerlendirilmekte, adaylar kurumsal insan kaynakları politikamızın gereği doğrultusunda şu süreçlerden geçmektedir.

* Özgeçmiş İncelemesi

* Kişilik Envanteri Testi

* Yüz Yüze Mülâkat

* Mesleki Değerlendirme Uygulamaları

* İş Teklifi

Kurum stratejimiz ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda gerek merkez kadrolara gerekse restoran personelimize uzman kadrolardan aldığımız destekle teknik ve mesleki eğitimler veriyor, müşteri hizmetleri ve iletişim eğitimleri yoluyla onların bireysel gelişimlerine katkı sağlıyor, liderlik güçlendirme programıyla da sektörde öncü bir tutumu yerleştirmeye çalışıyoruz.

Şahane bünyesine katılan takım arkadaşlarımızın öğrenen bir organizasyonda yer almanın mutluluğunu deneyimlemelerini ortak başarımızın en güçlü anahtarı olarak görüyoruz.

Bize Katılın!

Sizler de bizlerle aynı değerleri ve bakış açısını taşıyor, sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen markamızla büyümek istiyorsanız, merkez kadrolarımız ve bayilerimizde çalışmak için bize katılın.

Özgeçmişinizi Başvur Butonundan insan kaynakları birimimize ulaştırabilirsiniz.İŞ BAŞVURU FORMU